пон. Окт 14th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Очекувам вечер Груевски да му се јави на Заев од скриен број и да му диши на телефон, се вели на Твитер

Огромен број реакции на социјалните мрежи има по објавените три телефонски разговор меѓу Зоран Заев и двајцата руски комичари кои му се претставиле како доскорешниот украински претседател Петро Порошенко и првиот човек на НАТО, Јенс Столтенберг. Ова се дел од реакциите на Твитер.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close