Скопје

Пронајден и приведен скопјанец кој се барал за издржување казна затвор

На 10.07.2019 година во 21.00 часот на бул.„Борис Трајковски“ во Скопје, врз основа на судска наредба, полициски службеници го лишиле од слобода и привеле во полициска станица лицето С.П.(43) од Скопје, кој се барал за издржување казна затвор.

Најчитани

To Top
Close