пон. Окт 14th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Во кафетерија испукале неколку куршуми

На 10.07.2019 година во 22.35 часот во СВР Скопје, Ф.Б. од Скопје пријавил дека пред кафетерија на ул.„Македонско Косовска Бригада“ во Скопје неколку лица испукале неколку куршуми. Повредени лица нема, а нема ни материјална штета. Увид извршила екипа од СВР Скопје. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close