вто. Дек 10th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Боки 13 за малку ќе избегал од државава

Бојан Јовановски познат како Боки 13 кој денеска беше приведен за „Примање награда за протизаконито влијание“, и за перење пари за малку ќе избегал од државава.

Боки 13 бил сопрен кај Гевгелија. Тој со џип во друштво на уште тројца пријатели, возел кон граница.

Во џипот биле познати ТВ водителка и Тв водител и двајцата од националната телевизија чиј сопственик е осомничениот Боки 13.

Во торбата на Боки 13 биле пронајдени 5000 евра во кеш.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com