вто. Дек 10th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Скопје 1

Граѓанската иницијатива Охрид ЅОЅ испрати отворено писмо до министерот за животна средина и просторно планирање за како што вечат непотребното...

По изјавата на претседателот Стево Пендаровски за Детектор, во која кажа дека не  е убеден дека ќе има избори  на 12...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com