вто. Дек 10th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Магазин

Недостатокот на квалификувана работна сила ги присили германските работодавци на крајно екстремни мерки! Здружението на болници во Берлин “Вивантес“ одлучи...

19-годишната Стела од Германија, учествуваше во хрватското шоу „Суперталент“, каде се претстави со авторска песна и нејзина изведба. Стела боледува...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com