вто. Дек 10th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

главни-вести

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во најголем дел од неговото обраќање за Илинден од струшко Ташмаруништа, зборуваше за своите политички...

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com