fbpx
сре. Јан 20th, 2021

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

ВИДЕО: Куп млади на забава во Аеродром со српска музика, наместо во училишта

Видео од трговскиот центар Бисер во Аеродром е споделено на социјалните мрежи, а на него се гледаат куп млади лица кои се забавуваат играјќи на српска музика.

“1 септември. Еве кај ви се средношколците, мизерија”, пишува под видеото.

1 СЕПТЕМВРИЕве кај ви се средношколциве, мизерија!!!

Geplaatst door Нина Бојаџиска op Dinsdag 1 september 2020