fbpx
вто. Сеп 22nd, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ЖИВО) Почна протестот на ВМРО-ДПМНЕ

Почна протестот организиран од опозициската ВМРО-ДПМНЕ. Партијата протестира за членство во Европската унија, за Македонија и за Гоце Делчев.

Протест за ЕУ, за Македонија, за Гоце Делчев, 15.09.2020

Протест за ЕУ, за Македонија, за Гоце Делчев, 15.09.2020

Geplaatst door Hristijan Mickoski op Dinsdag 15 september 2020