fbpx
вто. Јан 19th, 2021

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВИДЕО) ТИК ТОК лудило – радовишанец си се провоза низ плоштад

Не е само Скопје град каде возачите сакаат да се „фалат“ со своите автомобили, со што испраќаат порака дека се „недостижни“ за полицијата. Радовишанец на социјалните мрежи објави видео како влегува на плоштадот со своето „БМВ“.

Ново видео од несовесен возач објавено на ТикТок.

Деновиве  соцојлната мрежа ТИК ТОК стана многу актуелна затоа што токму тука се објавуваат видеа од несовесни граѓани. А тие како да се натпреваруваат кој поголема глупост ќе направи.