fbpx
саб. Мар 6th, 2021

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Најчевска: Јас сега веднаш би ја ослободила Гордана Јанкуловска

Јас сега веднаш би ја ослободила Гордана Јанкуловска.
Само таа имаше мадиња да не побегне туку да си отслужи казна затвор.
И очигледно само таа нема испокрадено толку многу за да си обезбеди добар живот во бегство,Напиша на својот ФБ профил професорката Мирјана Најчевска.