fbpx
пон. Мај 17th, 2021

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВИДЕО) Гостиварец ќе прегазеше полицаец, кој трчаше по него бидејќи се обиде да избега

Гостиварец ќе прегазеше полицаец во обид да избега со возило. Настанот се случи доцна попладнево, кога во центарот на градот, сообраќајна полициска контрола го застана 49 годишниот возач од гостиварското село Балиндол, за да го легитимира, пишува „А1он“.