fbpx
пет. Јул 30th, 2021

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

ВИДЕО: Македонци од САД ќе ве расплачат, направија химна за Европско полна со емоции!

Невена, Наум и Калина Нешкоски, нашинци кои живеат во САД, создадоа уште една химна за поддршка на македонската фудбалска репрезентација, која веќе е во Букурешт и ќе настапува на Европското првенство.