Скопје

Жена физички нападната сред Скопје

На 17.10.2021 во 03.30 часот И.Б.Л.(45) од Скопје пријавила дека околу 01.30 часот на подрачјето на Центар, по претходна расправија, била физички нападната од С.Л.(41) од Скопје. Се работи на расчистување на случајот.

-Сѐ што ве интересира добивате со еден клик -

To Top