Магазин

Цеца се поднови со ташна која никогаш не излегува од мода

Цеца Ражнатовиќ на инстаграм се пофали со скапа бордо чанта и чевли во иста боја.

-Сѐ што ве интересира добивате со еден клик -

Станува збор за класичен модел на „Шанел“ кој никогаш не излегува од мода, чија цена од година во година расте.

Како што пишува на официјалната страна на брендот, цената на чантата која ја има и фолк пејачката изнесува 7 762 евра.

To Top