Магазин

МКЦ ги одложува настаните

МКЦ ги одложува настаните (воедно и програмата на фестивалот МОТ) закажани за денес, утре и задутре (вторник, среда и четврток).

-Сѐ што ве интересира добивате со еден клик -

„Навремено ќе бидете информирани за новите датуми на одржување на настаните.

Сочувство до семејствата на загинатите во автобуската несреќа во Бугарија. Посакуваме побрзо закрепнување на останатите патници“, се вели во соопштението.

To Top