Актуелно

(ВИДЕО) Баба од Србија е хит на Тикток: Ја украси трпезата со банкноти од по 500 евра

Баба од Србија стана вистински хит на социјалните мрежи, откако се појави видео на кое се гледа како украсува празнична трпеза.

Имено, таа го покри божиќното прасе кое стои на средината на масата со банкноти од 500 евра. Иако не се знае точната сума, според она што може да се види на видеото, таа стави повеќе од 10.000 евра.

Снимката не се знае точно кога е направена.

@alenalen99

To babaaa rokajjj #fyp #balkan #srbija

♬ Zlatno dete – Coby

 

To Top