Актуелно

(ВИДЕО) Марија Груевска во секси сцени со свршеникот

Пејачката Марија Груевска од „Гранд“ ја промовираше својата нова песна на српски, „Горим сва“. Таа сними и видео, во кое има секси сцени со нејзиниот свршеник, фитнес-тренерот Синиша Стојаноски.

Песната со модерен латино звук ја напиша Зоран Грујовски, а текстот е на нејзиниот татко Душко Груевски.

Зорја Пајиќ, поранешна учесничка во „Ѕвездите на Гранд“, пее придружни вокали.

To Top