Магазин

Александар Белов стана татко

Познатиот пејач Александар Белов за првпат се оствари во улогата на татко, неговата сопруга Јелена на свет донесе женско бебе.

„13.01.2022 . Ти благодариме Боже што ни дозволи да станеме родители… Јелена Белов ти благодарам што ни донесе на свет заедничка љубов… Се роди Мина Белов“ – напиша познатиот пејач на социјалните мрежи.

To Top