Актуелно

(ВИДЕО) Русин открива како најбрзо да го исчистите автомобилот од снег

Русин направи интересно видео во кое открива нов начин како што побрзо да го отстраните снегот од возилото.

Погледнете го видеото со тон

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LATR (@lookatthisrussian)

To Top