Магазин

Мајка му на Боки 13 ја соголи душата во честитката за роденденот на синот

Бојан Јовановски денеска полни 36 години, а неговата мајка Јасмина објави неколку заеднички фотки за да му го честита роденденот.

„На денешен ден 1986 година во 17:20 часот се роди мојот син единец Бојан. Денеска го прославува својот 36. роденден, а јас му посакувам пред сè да ни е жив и здрав, за останатото ќе се бориме заеднички до крај“, напиша таа.

На почеток