Магазин

(ВИДЕО) Софија Вергара со провокативен колумбиски танц стана хит на интернет

Актерката Софија Вергара покажа дека одлично танцува. Додека ужива на јахта и подготвува роденденско изненадување за нејзина пријателка, таа покажа како се игра провокативен колумбиски танц. Инаку Софија Вергара е родена Колумбијка.

Софија е активна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм, каде објавува фотографии од приватниот живот.

Обожавателите на омилениот лик од ситком медијата „Модерна фамилија“ напишаа позитивни коментари за нејзините движења со колковите. „Каква колумбиска моќ и кардио тренинг“, „Убава Софија“, беа само дел од коментарите.

На почеток