Актуелно

(ФОТО) Најубавата жена на светот едвај дише во фустанот – а од нејзиното деколте „боли глава“

Најконтроверзната двојка на денешницата – актерката Меган Фокс и раперот Машин Ган Кели присуствуваа на забава со маски во пресрет на празникот „Ноќ на вештерките“, а нивните аутфити навистина ги оставија луѓето без зборови.

Убавата актерка и познатиот музичар го пресоздадоа иконското издание на славната двојка од средината на 90-тите – Памела Андерсон и Томи Ли, кои во тоа време се уште беа заљубени.

Како што можете да видите од фотографиите, една од најубавите жени облекла фустан од бордо латекс во кој едвај дише, а деколтето, ги истакнува нејзините бујни гради. Целиот изглед го заокружи со руса перика и впечатлива шминка, а слободно можеме да кажеме дека Меган блесна на оваа забава.

На почеток