Скопје

ВИДЕО: Тешка сообраќајка кај рампа во Кисела Вода

До редакцијата на Канал 5 пристигнаа видео снимки на кои се гледа штететата што ја претрпеле двете возила кои учествувале во несреќата.

На снимките може да се види и дека на местото на несреќата интервенираат екипите на МВР и Брзата помош.

Засега останува непознато дали има повредени или настрадани лица.

Повеќе информации очекувајте наскоро.

 

На почеток