Скопје

Малолетник каснат од куче

На 20.01.2023 во 23.50 часот во Полициското одделение Петровец С.Ѓ.(36) од Скопје пријавил дека во населбата Илинден неговиот малолетен син бил каснат од куче со сопственик.

На почеток