Македонија

Уапсен скопјанец, ја истепал својата сопруга

Уапсен скопјанец, ја истепал својата сопруга

Вчера вечер во 23.40 часот на подрачјето на Центар, полициски службеници од Полициската станица Центар го лишиле од слобода 35-годишниот Б.К. од Скопје, затоа што во домот физички ја нападнал неговата 34-годишна сопруга, извести МВР.

dobivaj vesti na viber

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Макфакс

На почеток