Македонија

Опожарено „бмв“ во Бутел

Опожарено „бмв“ во Бутел

Околу 00.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на улица „Рокомија“ во Скопје било опожарено патничко возило „бмв“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на 25-годишниот Ф.Е. од Скопје, извести МВР.

Повредени лица нема. Увид бил извршен.

Макфакс

На почеток