Скопје

(Видео) Филмско апсење во Дебар маало: Нарко-дилер баран со потерница пиел кафе, наместо да се крие

Полицијата во центарот на Скопје полицијата денеска уапси уште еден нарко дилер кој беше баран со потерница во врска со оперативната акција „Планина“. Тој наместо да се крие, седел во кафуле во Дебар маало.

Станува збор за лицето Е.С. од скопското село Грчец, барано со потерница.

На почеток