Скопје

Скопјанка касната од куче скитник

На 10.02.2019 година во 11.00 часот во Полициската станица Центар, А.Г.(29) од Скопје пријавила дека истиот ден 09.30 часот на ул. „Кеј 13-ти Ноември“ била касната од куче скитник во пределот на левата потколеница.

Најчитани

To Top
Close