пон. Апр 6th, 2020

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВИДЕО АЛСАТ) Најнова вест: Се преврте автобус нa автопатот Скопје – Тетово

Несреќа на автопатот Скопје – Тетово, кај селото Ласкарци. Гостиварски автобус полн со патници се излизгал, излетал од патот откинувајќи ги еластичните огради и се превртил на кров.

Aksidentohet autobusi ne autostraden Shkup Tetove

Aksidentohet autobusi ne autostraden Shkup Tetove

Geplaatst door Alsat op Woensdag 13 februari 2019

 

Видео Алсат

КАКО ДА СЕ ЗАШТИТИТЕ ОД КОРОНАВИРУСОТ:

Наскоро повеќе…