Република

(ФОТО) Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ се потсмева со СЈО, Заев и Пендаровски

Откако „360 степени“ на телевизијата Алсат М ја објави информацијата дека поплава во Специјалното јавно обвинителство  уништила и оштетила дел од доказите за дури три предмети на оваа обвинителство, меѓу кои и „Империја“, на својот профил на Твитер реагираше портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Наум Стоилковски.

„Стево вози Југо следен од странски служби, Холокаустот е традиција, а поплава во СЈО однела строго таргетирани докази! Остана нешто за утре?“, напиша Стоилковски.

To Top
Close