Коментари

Ременски ја спори логиката на Мицкоски за „27 април“

Пратеничката од редовите на СДСМ, Фросина Ременски негодува оти лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вели дека обвинетите за „27 април“ се невини и жртви на прогон.

Најчитани

To Top
Close