Магазин

Зошто е Тифани Трамп во Белград?

Тифани Трамп трн в око на српските медиуми. Таа се шета низ Белград облечена во лежерно издание, но со огромен број на телохранители околу неа.

View this post on Instagram

Поздрав из Србије 👋🏻

A post shared by Tiffany Ariana Trump (@tiffanytrump) on

Медиумите објавуваат дека 25-годишната ќерка на Доналд, Тифани Трамп деновиве ќе престојува во Србија, додека е на пролетен распуст. Но, се појави и веста дека наводно Тифани го одбрала Белград како дестинација за тајно да се венча со своето момче.

Тифани во текот на вчерашниот ден е забележана како шета низ градот, а ја следело и американско обезбедување, како и српски полицајци во цивилно.

Најчитани

To Top
Close