Скопје

Приведен скопјенец кој нападнал полициски службеник

На 13.04.2019 година околу 20 часот во Скопје на ул.„Кеј 13-ти Ноември“ приведен е И.Џ. (41) од Скопје затоа што физички нападнал полициски службеник кој преземал службени дејствија.

Најчитани

To Top
Close