Скопје

Тепачка во близина на угостителски објект

На 14.04.2019 год околу 00,30 час. на ул.Бутелска во близина на угостителски објект нарушен  е јавниот ред и мир со меѓусебна физичка пресметка меѓу Љ.М(44) од с. Стајковци од една страна и  А.К(40) од Скопје. По документирање на случајот, ќе биде поднесена соодветна пријава.

Најчитани

To Top
Close