пон. Сеп 16th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Дел од Сарај и Центар денес без струја

Од „ЕВН Македонија“ АД информират дека денеска поради технички зафати во дистрибутивната електромрежа, без електрична енергија ќе останат:

Во периодот 9:00 до 12:00 часот корисниците од дел од с. Долна Матка (општина Сарај).

Во периодот од 12:00 до 14:00 часот корисниците од броевите 15, 17 и 19 на ул. Владимир Назор (општина Центар).

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close