Скопје

Исчезна малолетничка од Чаир

На 18.10.2018 година во 17,30 часот во Полициската станица Чаир Т.М.М.(48) од Скопје пријавила дека на 17.09.2018 година нејзината куќа во непознат правец се оддалечила 15 годишна малолетничка.

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Кликни за да коментираш

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

На почеток