пон. Сеп 16th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Охриѓанец пронајден мртов пред хотел

Пред половина час, близу познат хотел во Скопје е пронајден мртво тело. Неофицијално станува збор за жител на Охрид. Се чекаат екипи на МВР и Јавното обвинителство, за да се утврди причината за смртта. По увидот, МВР ќе излезе со детали за случајот.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close