пон. Сеп 16th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Заев откри со кого го помина одморот

Премиерот Зоран Заев денеска се врати на своето работно место во Владата по неколкудневниот одмор, а денеска откри и дека на одмор бил со другарите.

„Овој одмор ми беше испланиран претходно, потребен ми беше зошто јас сум како и сите граѓани. Бев приватно надвор од државата со моите другари каде имав доволно време да размислувам за тоа што следува“,изјави Заев.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close