пон. Сеп 16th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Тасевски:Лекарски тим под итно да направи систематски на пратениците

Актерот Сашо Тасевски со свој коментар на социјалната мрежа Фб. Статусот на Тасевски ви го пренесуваме:

-Под итно да влезе во собрание лекарски тим и да направи систематски на пратениците, со тест на тешки и лесни дроги. Да се види зошто државава ни е дрогирана.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close