пон. Сеп 16th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Дац: Очекувам оставка од Богоевки, како што е ред нели?

Актерот Драган Спасов – Дац на својот профил на „Фејсбук“објави свое мислење за последната објавена „бомба“ во која е инволвиран пратеникот Павле Богоевки. Дац на ФБ напиша:

-Очекувам оставка од Павле Богоевки и прес конференција на Миле Бошњаковски!
Како што е ред, нели?

Инаку Актерот Драган Спасов – Дац, во јануари 2018 год си поднесе оставката од директорската позиција во Македонскиот народен театар откако со својот автомобил удри и повреди девојка.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close