пон. Сеп 16th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Малолетник истепан од четири непознати лица

На 14.05.2019 година во 01.15 часот во СВР Скопје, А.Е.(44) од Скопје, пријавил дека истиот ден околу 01.10 часот на бул.„Кузман јосифовски Питу“ неговиот 16-годишен син бил физички нападнат од четири непознати лица.

Според пријавеното, неговиот син бил нападнат додека шетал со свој другар, кој успеал да побегне.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close