пон. Сеп 16th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Беровчанец покажувал слики од малолетничка која била гола, на другарите

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Берово поднесе кривична пријава против 16-годишник од беровско село поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „прикажување на порнографски материјал на малолетник“.

Во текот на март 2019 година 15-годишно девојче на пријавениот, преку мобилен телефон, му испратило фотографии со експлицитна содржина, по што тој ги прикажал фотографиите на повеќе негови другари.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close