Република

Јоци: Дека те снимал таксист е прикаска за мали деца

На социјалните мрежи лавина коментраи по последната објавена „бомба“ во која е инволвиран пратеникот Павле  Богоевки. Со свој коментар и Јорданка Иваноска – Јоци. Таа на фејсбук напиша:

Најчитани

To Top
Close