Република

Мицкоски: Секој чекор на власта значи дополнително разочарување и пропаст

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денеска го посети партискиот штаб во Сопиште, од каде порача дека деновите на оваа неспособна власт се избројани.

Најчитани

To Top
Close