чет. Окт 17th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Го прателе како вози и снимиле директен судир

На социјалните мрежи се појави вознемируачко видео на кое се гледа како како момчиња забележувајќи како автомобил чудно се движи по пат, решиле да го снимаат и исмејуваат.

Но, следејќи го и обидувајќи се да го снимат одзблиску  снимиле и директен судир.

Видеото е снимено во Босна и Херцеговина и може да ве вознемири.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close