чет. Окт 17th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ВИДЕО) Мечка трча низ струшкото село Радожда

Мечка трча на патот во селото Радожда кај Струга, а случајни минувачи видео од уплашеното диво животно кое трча пред возилото испратија до нашиот портал.

ВИДЕО: 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close