чет. Окт 17th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

(ФОТО) Стинг доби дрес од Вардар

Познатиот пеач Стинг беше меѓу првите кој му го честиташе големиот успех на македонскиот клуб Вардар.

Тој пред почетокот на концертот, упати честитка за победата на Вардар. Од Аволон Продукција, Стинг доби дрес од македонскиот ракометен гигант на кој беше напишано неговото име.

Првата честитка за ВАРДАР од СТИНГ лично – од бекстејџ, минута по завршување на мечот!Го чувавме дресов до крај!Ајде сега сите на Градски!Фото на годината, чиста историја!

Geplaatst door Avalon Produkcija op Zondag 2 juni 2019

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close