чет. Окт 17th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

Нападнат скопјанец на кеј, му го одзеле мобилниот телефон

На 06.06.2019 година во 11.25 часот во СВР Скопје, С.А. пријавил дека истиот ден околу 04.30 часот пред угостителски објект на улица „Кеј 13-ти Ноември“ непознато лице извршило разбојништво над него и му одзело мобилен телефон. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close