чет. Окт 17th, 2019

Скопје1.мк

види, слушни, прочитај

ФОТО: Заев и син му со четирицикл се возеа по ридови

Премиерот Зоран Заев повторно ја покажа својата страст кон моторите. Овојпат Заев на Фејсбук објави фотографии на кои заедно со син му Душко го користат викендот за да се повозат во природа со квадрицикл.

„Прекрасно е по ридовите за време на пролетта!“, напиша премиерот на Фејсбук.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close